Audiodeskrypcja filmowa i telewizyjna, napisy dla niesłyszących. Widowiska Sportowe, Teatr, Telewizja, Koncerty, Wystawy. Fundacja Katarynka

Audio description in Poland. Foundation for audiodescsription progress Katarynka. Audiodeskrypcja zdjęcia. Na fotografii krajobraz spokojnej, podgórskiej okolicy. Audiodeskrypcja fotografii. Zdjęcie przedstawia typowy nowojorski krajobraz, fragment słynnej dzielnicy Time Square. Audiodeskrypcja w malarstwie. Obraz Edwarda Hoppera. Audiodeskrypcja w Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu. Warsztaty tworzenia audiodeskrypcji. 21-22 lutego. ADAPTER. Portal z filmami jakiego jeszcze nie było! To była wielka.

OVERVIEW

This web site fundacjakatarynka.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have scanned nineteen pages inside the web site fundacjakatarynka.pl and found fifty-eight websites associating themselves with fundacjakatarynka.pl. There is one public networking platforms linked to this website.

FUNDACJAKATARYNKA.PL RANKINGS

This web site fundacjakatarynka.pl is seeing variant amounts of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjakatarynka.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjakatarynka.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjakatarynka.pl

LINKS TO WEB SITE

FDC - Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni Koalicja na rzecz dostępności InternetuFDC Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni Koalicja na rzecz dostępności Internetu

Koalicja na rzecz dostępności Internetu. Sejm pracuje nad dostępnością telewizji. Organizacje pozarządowe przedstawiły swoje stanowisko.

FUNDACJA SIÓDMY ZMYSŁ Usłysz obraz, zobacz dźwięk

BILETY NA FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ.

Trnka, n.o. Počuješ čo nevidíš

Sedem zhavranelých bratov v kine Lumière. V Bratislave zaradilo do svojho programu špeciálnu verziu filmu Sedem zhavranelých bratov s audiokomentárom a titulkami. 14 júna 2015 20 hodín.

Centrum Technologii Audiowizualnych

Studio nagrań dźwięku i sala kinowa. Zaawansowane technologie dla produkcji filmowej i TV. Precyzyjne i powtarzalne ruchy kamery. Największe w Polsce uniwersalne studio. Profesjonalna realizacja prac na potrzeby filmu, radia i TV.

Fundacja Metro - niepełnosprawni na Dolnym Śląsku

ZAREJESTRUJ SWOJĄ ORGANIZACJĘ I ODBIERZ PAKIET KORZYŚCI! Do wzięcia udziału w programie Organizer tylko jeden krok! 8211; wypełnij formularz rejestracji i dodawaj swoje iwenty na swoim koncie, a dzięki Organizerowi wszyscy się o nich dowiedzą! Każda organizacja, instytucja lub firma ma możliwość zostać Partnerem Strategicznym. 8211; aktywnie korzystać z kalendarza.

WHAT DOES FUNDACJAKATARYNKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjakatarynka.pl Mobile Screenshot of fundacjakatarynka.pl Tablet Screenshot of fundacjakatarynka.pl

FUNDACJAKATARYNKA.PL HOST

Our parsers revealed that a single root page on fundacjakatarynka.pl took five thousand three hundred and ninety-one milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
193.218.152.133

SERVER OS AND ENCODING

I found that fundacjakatarynka.pl is utilizing the WisePanel Web Server operating system.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Foundation for audiodescsription progress Katarynka." We noticed that the web site also stated " Na fotografii krajobraz spokojnej, podgórskiej okolicy." It also said " Zdjęcie przedstawia typowy nowojorski krajobraz, fragment słynnej dzielnicy Time Square. Audiodeskrypcja w Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu. Portal z filmami jakiego jeszcze nie było! To była wielka."

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Hudební redakce Olomouc

Vítejte na stránkách Hudební redakce Olomouc. Máte-li zájem o natočení videoklipu nebo hudebního DVD, kontaktujte nás. Redakce zajišťuje hudební zpravodajství ze Severní Moravy, Slezska, Zlínského kraje a Slovenska. Reportáže můžete sledovat v pořadu Óčko news. Náš štáb se rovněž podílí na výrobě tématických pořadů - speciálů Mixxxer extra. Máte-li zájem o natočení videoklipu nebo hudebního DVD, kontaktujte nás.

Kobieta w Chmurze - biznesowy klub kobiet, networking, kojarzenia biznesowe

Adw dr Berenika Kaczmarek-Templin , prawo Internetu, multimedia i IT, prawo autorskie, prawo gospodarcze, zamówienia publiczne. Szymon Siarkiewicz, multimedia, prawo autorskie. Adw Aleksandra Zadorożna ekspert ds. Sebastian Kryczka, prawo pracy. Tomasz Bąkowski - Ekspert ds.

Phantastic Phillys Perplexing Ps Qs

The man who loves a good Philly cheesesteak shares his thoughts on life, liberty and the pursuit of everything. The Mayor Marion Barry Syndrome.

Personlig Assistans Borlänge Östersund Ljusdal

Sensus Personlig Assistans - MED DIG I FOKUS! Vår målsättning är att våra brukare ska känna trygghet och värme med ett personligt och professionellt bemötande av hög kvalitet. Sensus Personlig Assistans är ett relativt nytt företag men med lång erfarenhet av personlig assistans. Vi är arbetsgivare för Dina assistenter vilket självklart innebär att vi ser till att de tryggas av lagar, försäkringar och avtal, men också att de är i fokus - som en viktig del i Sensus Personlig Assistans. Vi finns till för di.